írta ehhez a bejegyzéshez: Elhagyás, elvárás, becsület, felfogás
„Nagyon ostoba lennék, ha nem tudnám eldönteni, ki tartozik a kilencvenhatokhoz, és ki nem. Minden segítséget nagyon szépen köszönök!” június 22. - 22:54írta ehhez a bejegyzéshez: Fecske
„Száraz lapú jól parázslik, selyempapír csövibe. Ilyen cigit szipákolt, 10 évesen öcsike. Száll a füst és karikázik, öcsike meg rókázik. Így jár az ki késő estig, kint a réten bandázik. Nékem ez volt az első cigizés anno. De kinőttem belőle.😆” június 22. - 16:34írta ehhez a bejegyzéshez: Elhagyás, elvárás, becsület, felfogás
„Szerencsémre nem tartozom a „kilencvenhatokhoz” hisz ismersz. 😉 Megértem elképzelésed, kívánom, hogy jáj sikerrel. Jövőbeni olvasóid símán lecsengetik a Play booksra kitett könyvek árát. Könyveidet már innentől tedd fizetőssé. Én sem dolgoznék ingyen, hisz pénzből élünk. No és természetesen a baráti jó szó az élet sója, mozgató rugója. 😉” június 20. - 22:02írta ehhez a bejegyzéshez: Itt az első intró véleményezésre
„Szerintem lehetne egy rövid rész az elején arról is, mikor kezdte írni, milyen dédelgetett terv volt, kikhez szól,miért soha véget nem érő történet.🥰Vagy valamelyik fejezet elején. Akik olvassák, ezeket már tudják, de lehet motiváló lenne, az új hallgatóknak, olvasóknak. Jó válogatás, az olvasói ajánlás. És jó az illusztráció is! 👌👍” június 10. - 17:10írta ehhez a bejegyzéshez: Hétfő óta feltett gyakori kérdések
„Kedves Szabolcs, nem szeretnélek megbántani a soraimmal, de ha többet – és rendszeresebb megjelenéssel – írnál, talán nagyobb lenne az olvasók aktivitása is. A magam nevében mondom, többször gondoltam arra, hogy itthagyom az egészet, mert nem tetszik, hogy „elvárásokat” támasztasz – „akkor írok, ha…”. Azután mégis maradtam, mert érdekesen, jól írsz, kedvelem a történeteidet. Add át másnak a marketinget és Te csak írj! Szerintem. Az megy neked. Baráti üdvölettel RGábor” június 9. - 07:25írta ehhez a bejegyzéshez: Itt az első intró véleményezésre
„Hirtlen kezdődik. Nem értem.” június 8. - 22:03írta ehhez a bejegyzéshez: Rés a városfalon – 2. rész
„Ha-ha, jó étvágyat a papírgalacsin evéshez. 😆” június 8. - 08:35írta ehhez a bejegyzéshez: Harmadik helyzetjelentés – Macskafogó
„Akkor most Benur t9rténete se folytatódik?” június 1. - 23:09írta ehhez a bejegyzéshez: Tecső nélkül napokig
„Nem, nem nagy kérés, igazából teljesen elvárható hozzáállás.” május 30. - 15:59írta ehhez a bejegyzéshez: Rés a városfalon – 2. rész
„Hát nem indul egyszerűen Benur ügynöki pályája.” május 29. - 20:29
„Lenyűgözőek a hangoskönyvek! Gratulálok! Nagyon élethű,izgalmas a történet! 🥰” június 23. - 16:41