2026.06.24.

Legutóbbi hozzászólások

  • Erzsike írta ehhez a bejegyzéshez: Rés a városfalon #1
    Lenyűgözőek a hangoskönyvek! Gratulálok! Nagyon élethű,izgalmas a történet! 🥰június 23. - 16:41
  • Bebe írta ehhez a bejegyzéshez: Elnéző mosoly
    Ki volt ez a gyoker?június 23. - 00:29
  • Bogdán Szabolcs írta ehhez a bejegyzéshez: Elhagyás, elvárás, becsület, felfogás
    Nagyon ostoba lennék, ha nem tudnám eldönteni, ki tartozik a kilencvenhatokhoz, és ki nem. Minden segítséget nagyon szépen köszönök!június 22. - 22:54
  • Pityubá írta ehhez a bejegyzéshez: Fecske
    Száraz lapú jól parázslik, selyempapír csövibe. Ilyen cigit szipákolt, 10 évesen öcsike. Száll a füst és karikázik, öcsike meg rókázik. Így jár az ki késő estig, kint a réten bandázik. Nékem ez volt az első cigizés anno. De kinőttem belőle.😆június 22. - 16:34
  • Pityubá írta ehhez a bejegyzéshez: Osmosis #1
    Professzionális narráció. 😉június 21. - 06:50
  • Pityubá írta ehhez a bejegyzéshez: Elhagyás, elvárás, becsület, felfogás
    Szerencsémre nem tartozom a „kilencvenhatokhoz” hisz ismersz. 😉 Megértem elképzelésed, kívánom, hogy jáj sikerrel. Jövőbeni olvasóid símán lecsengetik a Play booksra kitett könyvek árát. Könyveidet már innentől tedd fizetőssé. Én sem dolgoznék ingyen, hisz pénzből élünk. No és természetesen a baráti jó szó az élet sója, mozgató rugója. 😉június 20. - 22:02
  • Krisztina írta ehhez a bejegyzéshez: Itt az első intró véleményezésre
    Nekem tetszik.😊június 14. - 06:04
  • Erzsike írta ehhez a bejegyzéshez: Itt az első intró véleményezésre
    Szerintem lehetne egy rövid rész az elején arról is, mikor kezdte írni, milyen dédelgetett terv volt, kikhez szól,miért soha véget nem érő történet.🥰Vagy valamelyik fejezet elején. Akik olvassák, ezeket már tudják, de lehet motiváló lenne, az új hallgatóknak, olvasóknak. Jó válogatás, az olvasói ajánlás. És jó az illusztráció is! 👌👍június 10. - 17:10
  • RGábor írta ehhez a bejegyzéshez: Hétfő óta feltett gyakori kérdések
    Kedves Szabolcs, nem szeretnélek megbántani a soraimmal, de ha többet – és rendszeresebb megjelenéssel – írnál, talán nagyobb lenne az olvasók aktivitása is. A magam nevében mondom, többször gondoltam arra, hogy itthagyom az egészet, mert nem tetszik, hogy „elvárásokat” támasztasz – „akkor írok, ha…”. Azután mégis maradtam, mert érdekesen, jól írsz, kedvelem a történeteidet. Add át másnak a marketinget és Te csak írj! Szerintem. Az megy neked. Baráti üdvölettel RGáborjúnius 9. - 07:25
  • Bebe írta ehhez a bejegyzéshez: Itt az első intró véleményezésre
    Hirtlen kezdődik. Nem értem.június 8. - 22:03
  • Pityubá írta ehhez a bejegyzéshez: Rés a városfalon – 2. rész
    Ha-ha, jó étvágyat a papírgalacsin evéshez. 😆június 8. - 08:35
  • Erzsike írta ehhez a bejegyzéshez: Harmadik helyzetjelentés – Macskafogó
    Respekt!június 6. - 08:15
  • Hugi írta ehhez a bejegyzéshez: Harmadik helyzetjelentés – Macskafogó
    Melletted….június 3. - 12:43
  • Hugi írta ehhez a bejegyzéshez: Tecső nélkül napokig
    Mindenképpjúnius 3. - 12:34
  • Krisztina írta ehhez a bejegyzéshez: Tecső nélkül napokig
    Igyekszem.😊június 2. - 06:53
  • Bebe írta ehhez a bejegyzéshez: Harmadik helyzetjelentés – Macskafogó
    Akkor most Benur t9rténete se folytatódik?június 1. - 23:09
  • Pityubá írta ehhez a bejegyzéshez: Tecső nélkül napokig
    Megoldható. 🙂május 31. - 10:18
  • Ellie írta ehhez a bejegyzéshez: Tecső nélkül napokig
    Nem, nem nagy kérés, igazából teljesen elvárható hozzáállás.május 30. - 15:59
  • Krisztina írta ehhez a bejegyzéshez: Rés a városfalon – 2. rész
    Hát nem indul egyszerűen Benur ügynöki pályája.május 29. - 20:29
  • Krisztina írta ehhez a bejegyzéshez: Szuperhold
    Ez nagyon jó. 😄😄😄május 27. - 11:34